Reklamacje / Zwroty

Prawo odstąpienia od umowy

  1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827), Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu, na swój koszt, zakupionego towaru w ciągu 14 dni roboczych od dnia jego otrzymania bez podania przyczyny.
  2. Warunkiem akceptacji zwrotu jest przesłanie przedmiotu nienaruszonego, bez oznak użytkowania na adres Sprzedającego z dowodem zakupu. Zwracany towar należy wysłać na adres: Galeria Decotive, ul. Śrutowa 17/2, 50-257 Wrocław
  3. Do odsyłanego produktu należy dołączyć oświadczenie odstąpienia od umowy. Wzór oświadczenia, z którego można skorzystać znajduje się na stronie internetowej sklepu Decotive w zakładce „Zwroty/Reklamacje”.
  4. Pieniądze za przedmiot zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych, liczonych od dnia odebrania przedmiotu przez Sprzedającego, przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie praw konsumenta, termin może zostać wydłużony do 14 dni, od dnia otrzymania przez sklep Decotive oświadczenia konsumenta.
  5. Koszty przesyłki przedmiotu między stronami nie podlegają zwrotowi.
  6. Zgodnie z art.38 ustawy z dnia 30 maja 2104 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827), zwrotowi nie podlega produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.


Postępowanie reklamacyjne

Jak należy składać reklamację?

W przypadku niezgodności towaru z zawartą pomiędzy klientem a sklepem www.decotive.pl umową, należy zgłosić reklamację produktu drogą elektroniczną, korzystając z formularza kontaktowego lub pisząc na adres hello@decotive.com Podstawą do rozpatrzenia reklamacji są zdjęcia ukazujące wadę towaru!

Reklamacja powinna również zawierać:
- numer zamówienia,
- imię i nazwisko,
- dokładny opis wady

Pobierz druk zwrotu w formacie PDF

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl